O nas

Cała zabawa w INTRUZA zaczęła się w zamierzchłych czasach, od otwarcia sklepu z ciuchami pod tą właśnie nazwą.  Skupialiśmy się na biznesie, ale już wtedy pojawiła się myśl żeby robić coś więcej. W ramach promocji sklepu organizowaliśmy zawody deskorolkowe, koncerty i imprezy klubowe. Poznaliśmy masę ciekawych ludzi, sporo się nauczyliśmy i poszerzyliśmy swoje horyzonty.  2005 był przełomowym rokiem, w którym dojrzeliśmy do decyzji, aby poszerzyć swoją działalność i stworzyć pierwsza kolekcję Intruz Streetwear

Od początku główny nacisk staraliśmy się kłaść na jakość naszych ciuchów.  Jak mówi stara hardcore’owa zasada: chcesz mieć coś zrobione dobrze – zrób to sam.  Jak w życiu – raz wychodzi lepiej, raz gorzej, ale zawsze jakoś do przodu. Za to noce przepracowane na sitodruku, dym z papierosów zmieszany z zapachem farby i świadomość dobrze wykonanej roboty zostaną w naszych wspomnieniach do końca życia.

Nie siląc się na górnolotne frazesy o misji i wspieraniu talentów, wypada wspomnieć o Intruz Familii.  Staramy się wspomagać i promować  ludzi z pasją i zajawką, którzy wiedzą czego chcą, nawet gdy ich droga nie jest zgodna z ogólnoprzyjętymi zasadami. Niektórzy to doceniają, inni nie. Ci którzy są z nami często czują się intruzami w codziennym życiu i być może dlatego tak łatwo znaleźć nam wspólny język. FRIENDS FAMILY FOREVER!

Jesteśmy trochę z boku ale dobrze nam z tym. Obserwujemy, analizujemy i wyciągamy wnioski. Zamiast ślepo podążać za tłumem, robimy swoje.